Lēca Laipni lūdzam Latvijas notāru oficiālajā mājas lapā!

» Latvijas Zvērinātu notāru padome aicina pieteikties darbam eksāmenu komisijā personālatlases speciālistu

Latvijas Zvērinātu notāru padome aicina pieteikties darbam eksāmenu komisijā personālatlases speciālistu, lai nodrošinātu zvērinātu notāru eksāmena norisi saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 485 "Zvērinātu notāru eksāmena un kvalifikācijas pārbaudes kārtība".

Zvērinātu notāru eksāmens notiks 2016. gada 6. un 7. septembrī Latvijas Zvērinātu notāru padomes telpās Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 20.

Personālatlases speciālistam jānodrošina zināšanu un prasmju pārbaude sociālās kompetences un sociālā intelekta jomās (Zvērinātu notāru eksāmena I daļa), intervijas (11 jautājumu) veidā novērtējot pretendenta vai zvērināta notāra komunikācijas un organizatoriskās prasmes, personālvadības prasmes, konfliktu identificēšanas un risināšanas prasmes, sistēmiskas domāšanas prasmes, kā arī uzdodot citus ar sociālo intelektu un sociālo kompetenci saistītus jautājumus.

Piedāvājam:

Piedalīties valstiski nozīmīgā norisē, stiprinot notariāta profesionalitāti un uzticamību.

Prasības kandidātiem:

 • augstākā izglītība personāla vadībā vai psiholoģijā;
 • vismaz trīs gadu pieredze personāla atlasē, atlasot un vērtējot vidējā un augstākā līmeņa vadītājus;
 • stresa noturība, prasme vadīt sarunas un identificēt kompetences;
 • elastība un spējas pārvaldīt nestandarta situācijas.

Pieteikšanās:

Aicinām iesūtīt savu pieteikumu un CV līdz 2016. gada 26. augustam, pievienojot 11 iespējamos jautājumus kandidātu sociālās kompetences un sociālā intelekta novērtēšanai uz e-pastu info@latvijasnotars.lv.
Atbildes kandidātiem sniegsim līdz 2016. gada 2. septembrim.
Papildus jautājumus lūdzam uzdot, zvanot pa tālruni 24429525.

« Atgriezties | Uz augšu | Publikācijas datums: 2016. gada 9. augusts, 15:05

Notārs ir likumības uzraugs, un likumība nav uzņēmējdarbības pakalpojums!

Žurnāls

Pārbaudi, vai pilnvara nav atsaukta!

Sameklē savu notāru

Vārds
Uzvārds
Pilsēta
Adrese
Apgabaltiesa
  Izvērstā meklēšana Izvērstā meklēšana
 

Mums uzdotie jautājumi

 • : Dzīvoju Latgalē, man ir dzīvoklis Jūrmalā, kuru ilgāku laiku izīrēju. Pēc zināma laika atklājās, ka īrnieks nav maksājis komunālos maksājumus un nu ir nozudis, bet man jāmaksā parāds ap 4000 EUR. Kā m... Dzīvoju Latgalē, man ir dzīvoklis Jūrmalā, kuru ilgāku laiku izīrēju. Pēc zināma laika atklājās, ka īrnieks nav maksājis komunālos maksājumus un nu ir nozudis, bet man jāmaksā parāds ap 4000 EUR. Kā man viņu atrast, ja man ir tikai viņa pases dati? Kur vērsties? Vai ir iespējams no viņa piedzīt nesamaksātos komunālos maksājumus?
 • : Es kopju vecu sievieti, savu kaimiņieni. Viņa ir man apsolījusi atstāt savu dzīvokli, ja turpināšu viņu kopt. Kā to noformēt?... Es kopju vecu sievieti, savu kaimiņieni. Viņa ir man apsolījusi atstāt savu dzīvokli, ja turpināšu viņu kopt. Kā to noformēt?
 • : Man pieder īpašums, kas robežojas ar zemi, pa kuru iet piebraucamais ceļš pie manas mājas. Šo zemi nupat ir privatizējis kaimiņš, kurš nevēlas, ka es pa šo ceļu braucu. Kā man rīkoties?... Man pieder īpašums, kas robežojas ar zemi, pa kuru iet piebraucamais ceļš pie manas mājas. Šo zemi nupat ir privatizējis kaimiņš, kurš nevēlas, ka es pa šo ceļu braucu. Kā man rīkoties?
 • : Vēlos uzrakstīt pilnvaru cilvēkam, kurš atrodas Latvijā (pats esmu Īrijā) , jo vēlos pārdot savu nekustamo īpašumu. Kāda tieši pilnvara man jāraksta un vai tā ir jāapstiprina notāram?... Vēlos uzrakstīt pilnvaru cilvēkam, kurš atrodas Latvijā (pats esmu Īrijā) , jo vēlos pārdot savu nekustamo īpašumu. Kāda tieši pilnvara man jāraksta un vai tā ir jāapstiprina notāram?
 • : Labdien! 2009. gadā tēvs man uzdāvināja dzīvokli. Īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas ir mans vienīgais īpašums. Deklarējos šajā īpašumā vien 2016. gada decembrī. Tagad vēlos pārdot dzīvokli, lai ... Labdien! 2009. gadā tēvs man uzdāvināja dzīvokli. Īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas ir mans vienīgais īpašums. Deklarējos šajā īpašumā vien 2016. gada decembrī. Tagad vēlos pārdot dzīvokli, lai nopirktu māju. Tēvam ir vēl trīs mantinieki no iepriekšējām laulībām. Vai viņiem ir tiesības prasīt savu daļu no summas, kas tiks iegūta, pārdodot dzīvokli? Vai viņiem ir tiesības to prasīt šobrīd vai pēc tēva nāves? Un kāds % no pārdošanas summas man jāmaksā valstij nodokļos? Paldies.
 • : 1999. gadā māte nopirka dzīvokli, bet to neierakstīja zemesgrāmatā. Vai ir iespējams ierakstīt dzīvokli zemesgrāmatā uz mana (dēla) vārda? Kas būtu jādara un kādi dokumenti nepieciešami?... 1999. gadā māte nopirka dzīvokli, bet to neierakstīja zemesgrāmatā. Vai ir iespējams ierakstīt dzīvokli zemesgrāmatā uz mana (dēla) vārda? Kas būtu jādara un kādi dokumenti nepieciešami?
 • : Mana meita brauc ekskursijā ar klasi uz Berlīni. Skolotāja ir teikusi, ka nekādas pilnvaras no vecākiem nav vajadzīgas. Vai tā tiešām ir? Vai neradīsies kādas problēmas?... Mana meita brauc ekskursijā ar klasi uz Berlīni. Skolotāja ir teikusi, ka nekādas pilnvaras no vecākiem nav vajadzīgas. Vai tā tiešām ir? Vai neradīsies kādas problēmas?
 • : Manā aprūpē ir nonācis bērns (5 gadi), kuram miruši abi vecāki. Māte nomira 2015.gadā, tēvs - nupat. Viņiem abiem piederēja īpašumi, kas pienākas bērnam. Kur man ir jāvēršas un kādas formalitātes jāno... Manā aprūpē ir nonācis bērns (5 gadi), kuram miruši abi vecāki. Māte nomira 2015.gadā, tēvs - nupat. Viņiem abiem piederēja īpašumi, kas pienākas bērnam. Kur man ir jāvēršas un kādas formalitātes jānokārto, lai īpašumus varētu pārrakstīt uz bērna vārda?