Lēca Laipni lūdzam Latvijas notāru oficiālajā mājas lapā!

» Gadskārtējā notariāta balva ”Gada notārs” piešķirta Antai Maldupei-Krūmiņai

Par ieguldījumu notariāta sistēmas attīstībā, notariāta vērtību popularizēšanā un augstiem morāles kritērijiem “Gada notārs 2016/2017” apbalvojums piešķirts Rīgas notārei Antai Maldupei-Krūmiņai. Notariātā Anta Maldupe-Krūmiņa darbojas kopš 2002. gada, pirms tam savu karjeru veidojusi gan notariātā, gan advokatūrā, kā arī strādājusi Latvijas Republikas Tieslietu ministrijā un Kultūras ministrijā.

Anta Maldupe-Krūmiņa ir Latvijas Zvērinātu notāru padomes (LZNP) Iekšējās kontroles komisijas locekle un aktīva notāru labās prakses un notāru digitālās identitātes grupas dalībniece. Viņa ir bijusi Notāru kolēģijas Revīzijas komisijas un notāru eksāmenu komisijas locekle. Anta Maldupe-Krūmiņa padomes atzinību saņēmusi ne tikai par neatlaidīgu un aktīvu darbu iedzīvotāju labā sava biroja ikdienā, bet arī Notāru dienu laikā un, sniedzot konsultācijas neklātienē, piemēram, ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību.

“Antas Maldupes-Krūmiņas darbu un personību raksturo uzticamība un mērķtiecība. Viņa demonstrē pašiniciatīvu, uzņemas papildu pienākumus un atbildību. Veidojot kontaktus ar klientiem, domā par veiksmīgu sadarbību ilgtermiņā. Apzinoties nepieciešamību, aizstāv nepopulārus lēmumus un ierosinājumus, izprot kopīgos mērķus un pakārto savu rīcību to sasniegšanai. Notāre saglabā profesionālu attieksmi arī emocionāli nepatīkamās un stresa situācijās, viņa pārzina un ievēro normatīvos aktus un noteiktās procedūras, ir piemērs citiem tiesiskuma ievērošanā. Anta Maldupe-Krūmiņa ātri un efektīvi iegūst un izmanto darbam nepieciešamo informāciju no citām personām vai iestādēm, efektīvi pielieto modernās tehnoloģijas. Notāre augstu vērtē argumentus, kurus sarunas biedrs izmanto savas domas pamatošanai, un atzīst citu cilvēku un viņu ideju vērtīgumu,” stāsta LZNP rīkotājdirektore Vija Piziča.

Izvērtējot Latvijas notāru individuālo veikumu, titulu “Gada notārs” LZNP piešķir jau vienpadsmito gadu. Tas kalpo kā apliecinājums ne tikai notāra nevainojamai profesionālajai darbībai ikdienā, bet arī ieguldījumam visas notariāta sistēmas attīstībā un popularizēšanā.

« Atgriezties | Uz augšu | Publikācijas datums: 2017. gada 23. novembris, 10:52

Notārs ir likumības uzraugs, un likumība nav uzņēmējdarbības pakalpojums!

Žurnāls

Pārbaudi, vai pilnvara nav atsaukta!

Sameklē savu notāru

Vārds
Uzvārds
Pilsēta
Adrese
Apgabaltiesa
  Izvērstā meklēšana Izvērstā meklēšana
 

Mums uzdotie jautājumi

  • : Dzīvoju Latgalē, man ir dzīvoklis Jūrmalā, kuru ilgāku laiku izīrēju. Pēc zināma laika atklājās, ka īrnieks nav maksājis komunālos maksājumus un nu ir nozudis, bet man jāmaksā parāds ap 4000 EUR. Kā m... Dzīvoju Latgalē, man ir dzīvoklis Jūrmalā, kuru ilgāku laiku izīrēju. Pēc zināma laika atklājās, ka īrnieks nav maksājis komunālos maksājumus un nu ir nozudis, bet man jāmaksā parāds ap 4000 EUR. Kā man viņu atrast, ja man ir tikai viņa pases dati? Kur vērsties? Vai ir iespējams no viņa piedzīt nesamaksātos komunālos maksājumus?
  • : Es kopju vecu sievieti, savu kaimiņieni. Viņa ir man apsolījusi atstāt savu dzīvokli, ja turpināšu viņu kopt. Kā to noformēt?... Es kopju vecu sievieti, savu kaimiņieni. Viņa ir man apsolījusi atstāt savu dzīvokli, ja turpināšu viņu kopt. Kā to noformēt?
  • : Man pieder īpašums, kas robežojas ar zemi, pa kuru iet piebraucamais ceļš pie manas mājas. Šo zemi nupat ir privatizējis kaimiņš, kurš nevēlas, ka es pa šo ceļu braucu. Kā man rīkoties?... Man pieder īpašums, kas robežojas ar zemi, pa kuru iet piebraucamais ceļš pie manas mājas. Šo zemi nupat ir privatizējis kaimiņš, kurš nevēlas, ka es pa šo ceļu braucu. Kā man rīkoties?
  • : Vēlos uzrakstīt pilnvaru cilvēkam, kurš atrodas Latvijā (pats esmu Īrijā) , jo vēlos pārdot savu nekustamo īpašumu. Kāda tieši pilnvara man jāraksta un vai tā ir jāapstiprina notāram?... Vēlos uzrakstīt pilnvaru cilvēkam, kurš atrodas Latvijā (pats esmu Īrijā) , jo vēlos pārdot savu nekustamo īpašumu. Kāda tieši pilnvara man jāraksta un vai tā ir jāapstiprina notāram?
  • : Labdien! 2009. gadā tēvs man uzdāvināja dzīvokli. Īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas ir mans vienīgais īpašums. Deklarējos šajā īpašumā vien 2016. gada decembrī. Tagad vēlos pārdot dzīvokli, lai ... Labdien! 2009. gadā tēvs man uzdāvināja dzīvokli. Īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas ir mans vienīgais īpašums. Deklarējos šajā īpašumā vien 2016. gada decembrī. Tagad vēlos pārdot dzīvokli, lai nopirktu māju. Tēvam ir vēl trīs mantinieki no iepriekšējām laulībām. Vai viņiem ir tiesības prasīt savu daļu no summas, kas tiks iegūta, pārdodot dzīvokli? Vai viņiem ir tiesības to prasīt šobrīd vai pēc tēva nāves? Un kāds % no pārdošanas summas man jāmaksā valstij nodokļos? Paldies.
  • : 1999. gadā māte nopirka dzīvokli, bet to neierakstīja zemesgrāmatā. Vai ir iespējams ierakstīt dzīvokli zemesgrāmatā uz mana (dēla) vārda? Kas būtu jādara un kādi dokumenti nepieciešami?... 1999. gadā māte nopirka dzīvokli, bet to neierakstīja zemesgrāmatā. Vai ir iespējams ierakstīt dzīvokli zemesgrāmatā uz mana (dēla) vārda? Kas būtu jādara un kādi dokumenti nepieciešami?
  • : Mana meita brauc ekskursijā ar klasi uz Berlīni. Skolotāja ir teikusi, ka nekādas pilnvaras no vecākiem nav vajadzīgas. Vai tā tiešām ir? Vai neradīsies kādas problēmas?... Mana meita brauc ekskursijā ar klasi uz Berlīni. Skolotāja ir teikusi, ka nekādas pilnvaras no vecākiem nav vajadzīgas. Vai tā tiešām ir? Vai neradīsies kādas problēmas?
  • : Manā aprūpē ir nonācis bērns (5 gadi), kuram miruši abi vecāki. Māte nomira 2015.gadā, tēvs - nupat. Viņiem abiem piederēja īpašumi, kas pienākas bērnam. Kur man ir jāvēršas un kādas formalitātes jāno... Manā aprūpē ir nonācis bērns (5 gadi), kuram miruši abi vecāki. Māte nomira 2015.gadā, tēvs - nupat. Viņiem abiem piederēja īpašumi, kas pienākas bērnam. Kur man ir jāvēršas un kādas formalitātes jānokārto, lai īpašumus varētu pārrakstīt uz bērna vārda?