Lēca Laipni lūdzam Latvijas notāru oficiālajā mājas lapā!

» 2008.gada 24.septembrī tiek uzsākta atbalsta programma Latvijas neredzīgajiem cilvēkiem „ DIA:LOGS”. Piedalies!

Saskaņā ar ANO pagājušajā gadā sagatavoto informāciju vairāk nekā 650 miljoni cilvēku visā pasaulē ir personas ar invaliditāti. Latvijā ir vairāk kā 120 000 personas ar invaliditāti, t.sk. 7000 redzes invalīdi. 98% sava laika vājredzīgi un neredzīgi cilvēki pavada četrās sienās. Tā kā personām ar invaliditāti tiek liegtas iespējas būt neatkarīgām, vairums no tām ir atkarīgas no citu cilvēku žēlsirdības vai laipnības.

Pēdējos gados visā pasaulē ir nostiprinājusies atziņa, ka ilgāk vairs nedrīkst liegt cilvēktiesības 650 miljoniem personu ar invaliditāti. Ir pienācis laiks rīkoties. Lai izmainītu uztveri par invaliditāti un nodrošinātu sabiedrības izpratni par to, ka visiem cilvēkiem ir vajadzīga iespēja pilnībā izmantot savas iespējas, šomēnes, atklājot atjaunotā notariāta 15. gadadienas svinību pasākumus, tiek uzsākta atbalsta programma neredzīgajiem cilvēkiem „DIA: LOGS„ kuras laikā plānots pievērst sabiedrības un valdības uzmanību neredzīgo problēmām un vākt ziedojumus ikmēneša audio žurnāla izdošanai, jo no kopējā informācijas apjoma, ko ikdienā saņem redzīgs cilvēks, neredzīgajiem pieejams vien 0,1%. Nacionālajā bibliotēkā redzīgajiem pieejamas vairāk nekā 4 miljoni grāmatu, bet Latvijas Neredzīgo bibliotēkā to ir tikai 4 tūkstoši.

Aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties pasaulē lielākās sociāli mazaizsargātākās grupas vajadzību respektēšanā. MĪLESTĪBA atradusi sirdi, kas to mīl, padara to par savu mājvietu. Būsim par mājvietu MĪLESTĪBAI!

ziedot.lv: Atbalsts neredzīgiem cilvēkiem DIA:LOGS

Fonds „ Ziedot”
Reģ.Nr.40008078226.

Hansabanka.
Bankas kods: HABALV22
Konta nr. LV95HABA0551006150241.
Mērķis ”ziedojums projektam-Atbalsts neredzīgajiem cilvēkiem DIA:LOGS”

« Atgriezties | Uz augšu | Publikācijas datums: 2008. gada 24. septembris, 01:10

Notārs ir likumības uzraugs, un likumība nav uzņēmējdarbības pakalpojums!

Žurnāls

Pārbaudi, vai pilnvara nav atsaukta!

Sameklē savu notāru

Vārds
Uzvārds
Pilsēta
Adrese
Apgabaltiesa
  Izvērstā meklēšana Izvērstā meklēšana
 

Mums uzdotie jautājumi

  • : Dzīvoju Latgalē, man ir dzīvoklis Jūrmalā, kuru ilgāku laiku izīrēju. Pēc zināma laika atklājās, ka īrnieks nav maksājis komunālos maksājumus un nu ir nozudis, bet man jāmaksā parāds ap 4000 EUR. Kā m... Dzīvoju Latgalē, man ir dzīvoklis Jūrmalā, kuru ilgāku laiku izīrēju. Pēc zināma laika atklājās, ka īrnieks nav maksājis komunālos maksājumus un nu ir nozudis, bet man jāmaksā parāds ap 4000 EUR. Kā man viņu atrast, ja man ir tikai viņa pases dati? Kur vērsties? Vai ir iespējams no viņa piedzīt nesamaksātos komunālos maksājumus?
  • : Es kopju vecu sievieti, savu kaimiņieni. Viņa ir man apsolījusi atstāt savu dzīvokli, ja turpināšu viņu kopt. Kā to noformēt?... Es kopju vecu sievieti, savu kaimiņieni. Viņa ir man apsolījusi atstāt savu dzīvokli, ja turpināšu viņu kopt. Kā to noformēt?
  • : Man pieder īpašums, kas robežojas ar zemi, pa kuru iet piebraucamais ceļš pie manas mājas. Šo zemi nupat ir privatizējis kaimiņš, kurš nevēlas, ka es pa šo ceļu braucu. Kā man rīkoties?... Man pieder īpašums, kas robežojas ar zemi, pa kuru iet piebraucamais ceļš pie manas mājas. Šo zemi nupat ir privatizējis kaimiņš, kurš nevēlas, ka es pa šo ceļu braucu. Kā man rīkoties?
  • : Vēlos uzrakstīt pilnvaru cilvēkam, kurš atrodas Latvijā (pats esmu Īrijā) , jo vēlos pārdot savu nekustamo īpašumu. Kāda tieši pilnvara man jāraksta un vai tā ir jāapstiprina notāram?... Vēlos uzrakstīt pilnvaru cilvēkam, kurš atrodas Latvijā (pats esmu Īrijā) , jo vēlos pārdot savu nekustamo īpašumu. Kāda tieši pilnvara man jāraksta un vai tā ir jāapstiprina notāram?
  • : Labdien! 2009. gadā tēvs man uzdāvināja dzīvokli. Īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas ir mans vienīgais īpašums. Deklarējos šajā īpašumā vien 2016. gada decembrī. Tagad vēlos pārdot dzīvokli, lai ... Labdien! 2009. gadā tēvs man uzdāvināja dzīvokli. Īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas ir mans vienīgais īpašums. Deklarējos šajā īpašumā vien 2016. gada decembrī. Tagad vēlos pārdot dzīvokli, lai nopirktu māju. Tēvam ir vēl trīs mantinieki no iepriekšējām laulībām. Vai viņiem ir tiesības prasīt savu daļu no summas, kas tiks iegūta, pārdodot dzīvokli? Vai viņiem ir tiesības to prasīt šobrīd vai pēc tēva nāves? Un kāds % no pārdošanas summas man jāmaksā valstij nodokļos? Paldies.
  • : 1999. gadā māte nopirka dzīvokli, bet to neierakstīja zemesgrāmatā. Vai ir iespējams ierakstīt dzīvokli zemesgrāmatā uz mana (dēla) vārda? Kas būtu jādara un kādi dokumenti nepieciešami?... 1999. gadā māte nopirka dzīvokli, bet to neierakstīja zemesgrāmatā. Vai ir iespējams ierakstīt dzīvokli zemesgrāmatā uz mana (dēla) vārda? Kas būtu jādara un kādi dokumenti nepieciešami?
  • : Mana meita brauc ekskursijā ar klasi uz Berlīni. Skolotāja ir teikusi, ka nekādas pilnvaras no vecākiem nav vajadzīgas. Vai tā tiešām ir? Vai neradīsies kādas problēmas?... Mana meita brauc ekskursijā ar klasi uz Berlīni. Skolotāja ir teikusi, ka nekādas pilnvaras no vecākiem nav vajadzīgas. Vai tā tiešām ir? Vai neradīsies kādas problēmas?
  • : Manā aprūpē ir nonācis bērns (5 gadi), kuram miruši abi vecāki. Māte nomira 2015.gadā, tēvs - nupat. Viņiem abiem piederēja īpašumi, kas pienākas bērnam. Kur man ir jāvēršas un kādas formalitātes jāno... Manā aprūpē ir nonācis bērns (5 gadi), kuram miruši abi vecāki. Māte nomira 2015.gadā, tēvs - nupat. Viņiem abiem piederēja īpašumi, kas pienākas bērnam. Kur man ir jāvēršas un kādas formalitātes jānokārto, lai īpašumus varētu pārrakstīt uz bērna vārda?