Lēca Laipni lūdzam Latvijas notāru oficiālajā mājas lapā!

» Notāru dienas 2009.

Godājamie Latvijas cilvēki !

Kā ik katru gadu, arī šogad no 16. līdz 19. martam tiks rīkotas NOTĀRU DIENAS. Taču šogad, atšķirībā no citām reizēm, tām netiks izvirzīta kāda noteikta tēma, jo Latvijas notāri apzinās, ka ekonomiskās situācijas pasliktināšanās atmodinājusi ikkatrā mītošās bažas par tagadni un nākotni. Tādēļ ir ļoti svarīgi saņemt atbalstu un iedrošinājumu.

Šādā brīdī ir nenovērtējama profesionāļu palīdzība, tāpēc, solidarizējoties ar Latvijas cilvēkiem, zvērināti notāri atvērs sava biroja durvis, lai uzklausītu un palīdzētu Latvijas cilvēkiem ar padomu, sniedzot bezmaksas konsultāciju, neraugoties uz to, vai tas tieši skar notāru pienākumus.

Mēģināsim kopīgi rast risinājumu un rādīt virzienu izkļūšanai no grūtās, nedrošās un riskantās situācijas, kurā, iespējams, esat nokļuvis. Mūsu zināšanas un padoms var Jums palīdzēt ieraudzīt, uz ko jāvērš uzmanība un kam jāvelta resursi, lai dzīve sakārtotos.

Notāru dienu norises laiks:
Rīgā, Ogrē, Salaspilī, Siguldā, Jūrmalā - 16.03 no plkst.13.00-17.00 un 17.03 no plkst.13.00-17.00
Vidzemē - 17.03 no plkst.13.00-17.00
Zemgalē - 17.03 no plkst.13.00-17.00
Kurzemē - 18.03 no plkst.13.00-17.00
Latgalē - 19.03 no plkst.13.00-17.00

Pasākuma forma:
Lai spētu palīdzēt pēc iespējas vairāk cilvēkiem, Notāru dienas rīkosim notāru birojos un arī Latvijas Zvērinātu notāru padomes telpās Kr.Valdemāra ielā 20- 4. stāvs, Rīgā.

Gaidīsim arī Jūs NOTĀRU DIENĀS !

« Atgriezties | Uz augšu | Publikācijas datums: 2009. gada 4. marts, 11:36

Notārs ir likumības uzraugs, un likumība nav uzņēmējdarbības pakalpojums!

Žurnāls

Pārbaudi, vai pilnvara nav atsaukta!

Sameklē savu notāru

Vārds
Uzvārds
Pilsēta
Adrese
Apgabaltiesa
  Izvērstā meklēšana Izvērstā meklēšana
 

Mums uzdotie jautājumi

  • : Dzīvoju Latgalē, man ir dzīvoklis Jūrmalā, kuru ilgāku laiku izīrēju. Pēc zināma laika atklājās, ka īrnieks nav maksājis komunālos maksājumus un nu ir nozudis, bet man jāmaksā parāds ap 4000 EUR. Kā m... Dzīvoju Latgalē, man ir dzīvoklis Jūrmalā, kuru ilgāku laiku izīrēju. Pēc zināma laika atklājās, ka īrnieks nav maksājis komunālos maksājumus un nu ir nozudis, bet man jāmaksā parāds ap 4000 EUR. Kā man viņu atrast, ja man ir tikai viņa pases dati? Kur vērsties? Vai ir iespējams no viņa piedzīt nesamaksātos komunālos maksājumus?
  • : Es kopju vecu sievieti, savu kaimiņieni. Viņa ir man apsolījusi atstāt savu dzīvokli, ja turpināšu viņu kopt. Kā to noformēt?... Es kopju vecu sievieti, savu kaimiņieni. Viņa ir man apsolījusi atstāt savu dzīvokli, ja turpināšu viņu kopt. Kā to noformēt?
  • : Man pieder īpašums, kas robežojas ar zemi, pa kuru iet piebraucamais ceļš pie manas mājas. Šo zemi nupat ir privatizējis kaimiņš, kurš nevēlas, ka es pa šo ceļu braucu. Kā man rīkoties?... Man pieder īpašums, kas robežojas ar zemi, pa kuru iet piebraucamais ceļš pie manas mājas. Šo zemi nupat ir privatizējis kaimiņš, kurš nevēlas, ka es pa šo ceļu braucu. Kā man rīkoties?
  • : Vēlos uzrakstīt pilnvaru cilvēkam, kurš atrodas Latvijā (pats esmu Īrijā) , jo vēlos pārdot savu nekustamo īpašumu. Kāda tieši pilnvara man jāraksta un vai tā ir jāapstiprina notāram?... Vēlos uzrakstīt pilnvaru cilvēkam, kurš atrodas Latvijā (pats esmu Īrijā) , jo vēlos pārdot savu nekustamo īpašumu. Kāda tieši pilnvara man jāraksta un vai tā ir jāapstiprina notāram?
  • : Labdien! 2009. gadā tēvs man uzdāvināja dzīvokli. Īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas ir mans vienīgais īpašums. Deklarējos šajā īpašumā vien 2016. gada decembrī. Tagad vēlos pārdot dzīvokli, lai ... Labdien! 2009. gadā tēvs man uzdāvināja dzīvokli. Īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā. Tas ir mans vienīgais īpašums. Deklarējos šajā īpašumā vien 2016. gada decembrī. Tagad vēlos pārdot dzīvokli, lai nopirktu māju. Tēvam ir vēl trīs mantinieki no iepriekšējām laulībām. Vai viņiem ir tiesības prasīt savu daļu no summas, kas tiks iegūta, pārdodot dzīvokli? Vai viņiem ir tiesības to prasīt šobrīd vai pēc tēva nāves? Un kāds % no pārdošanas summas man jāmaksā valstij nodokļos? Paldies.
  • : 1999. gadā māte nopirka dzīvokli, bet to neierakstīja zemesgrāmatā. Vai ir iespējams ierakstīt dzīvokli zemesgrāmatā uz mana (dēla) vārda? Kas būtu jādara un kādi dokumenti nepieciešami?... 1999. gadā māte nopirka dzīvokli, bet to neierakstīja zemesgrāmatā. Vai ir iespējams ierakstīt dzīvokli zemesgrāmatā uz mana (dēla) vārda? Kas būtu jādara un kādi dokumenti nepieciešami?
  • : Mana meita brauc ekskursijā ar klasi uz Berlīni. Skolotāja ir teikusi, ka nekādas pilnvaras no vecākiem nav vajadzīgas. Vai tā tiešām ir? Vai neradīsies kādas problēmas?... Mana meita brauc ekskursijā ar klasi uz Berlīni. Skolotāja ir teikusi, ka nekādas pilnvaras no vecākiem nav vajadzīgas. Vai tā tiešām ir? Vai neradīsies kādas problēmas?
  • : Manā aprūpē ir nonācis bērns (5 gadi), kuram miruši abi vecāki. Māte nomira 2015.gadā, tēvs - nupat. Viņiem abiem piederēja īpašumi, kas pienākas bērnam. Kur man ir jāvēršas un kādas formalitātes jāno... Manā aprūpē ir nonācis bērns (5 gadi), kuram miruši abi vecāki. Māte nomira 2015.gadā, tēvs - nupat. Viņiem abiem piederēja īpašumi, kas pienākas bērnam. Kur man ir jāvēršas un kādas formalitātes jānokārto, lai īpašumus varētu pārrakstīt uz bērna vārda?