Zvērināts notārs Jelgavā aicina darbā juristu/-i

Zvērināta notāra birojs Jelgavā aicina darbā juristu-/i

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība tiesību zinātnēs (jurista kvalifikācija);
  • darba pieredze jurista amatā ne mazāk kā 3 gadi;
  • padziļinātas zināšanas civiltiesībās, it īpaši, saistību, mantojumu un lietu tiesību jomās;
  • izpratne par notariāta tiesībām un notariāta lomu Latvijas tiesību sistēmā;
  • prasme patstāvīgi izstrādāt juridiskus dokumentus, t.sk., visa veida civiltiesiskus darījumus;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī; labas krievu un angļu valodu zināšanas;
  • prasme strādāt ar datoru un izmantot darbā jaunākās tehnoloģijas (e – parakstu u.c.);
  • precizitāte, patstāvība un īpaši rūpīga attieksme pret darba pienākumiem;
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • pozitīva un atvērta personība.

Galvenie darba pienākumi:

  • sagatavot dažāda veida līgumus, vienpusējus darījumus (piekrišanas, pilnvaras, testamentus, apliecinājumus u.c.), kā arī jebkādus citus juridiska rakstura dokumentus;
  • strādāt ar mantojuma un laulības šķiršanas lietām;
  • sniegt juridiskas konsultācijas notāra biroja klientiem;
  • sniegt cita veida juridisko atbalstu zvērinātam notāram ikdienas darbā.

Piedāvājam:

  • darbu interesantā un perspektīvā tiesību nozarē;
  • profesionālās izaugsmes un apmācību iespējas, t.sk., iespēju kļūt par notāra palīgu;
  • mēnešalgu 1120.00 EUR (brutto).

    Motivētu pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: Ieva.Krumina@latvijasnotars.lv

Pieteikties ar norādi “Jurista vakancei” līdz 2019.gada 7.aprīlim.

Tālr. uzziņām 63048070, 27277497